Altus - Samsun Servis Merkezi Beyaz Eşya, Kombi Klima Servisi

İçeriğe git
Samsun Servis Merkezi
"Beyaz Eşya, Kombi, Klima Servisi"
Samsun Özel Servisi
Samsun Altus Beyaz Eşya Servisi

Müşteri memnuniyetini çalışma prensibi haline getiren, iş ahlakı konusunda gerekli çözüm yöntemlerine sahip olan servis elemanlarımız, Altus beyaz eşya servisi konusunda etkili ve pratik çözüm yöntemlerini tercih etmektedir. Serviste hızlı, etkili, konusunda profesyonel çalışma teknikleri tercih edilmektedir.

Güncellenen Hizmet Kalitesi

Bu kategoride gerekli olan bütün hizmet seçeneklerini her zaman için tercih eden uzman ekibimiz, tercih ettiğiniz kaliteli hizmet anlayışını her zaman için değerlendirmektedir. Teknik bilgi, beceri, belge ve tecrübeye sahip Samsun Altus beyaz eşya servisi ekibimizle, beyaz eşyalarınızda ve kombinizde meydana gelen problemler tarih olacaktır. Beyaz eşya cihazlarındaki birçok seçenek özel kullanım kategorisinde değerlendirilmektedir. Beyaz eşyalar, kombiler ve diğer seçenekler, düzenli ve etkili bakım seçenekleriyle daha kullanışlı hale gelecektir. Kurumumuz, cihaz parçalarını garantili sunmaktadır. Takım ruhu ile hareket ederek çözüm üretmeye devam eden firmamızla, önemli cihazlarınız sizi yarı yolda bırakmayacaktır.

Bozuk Cihazlar Tehlikelidir

Kış aylarının en önemli cihazı olan kombilerde, ısıtıcı kısım, baca sensörü, sıcak su sensörü, peteklerin ısınması ve benzeri birçok kategori oldukça önemlidir. Firmamızın uzman elemanları, kombinizin bütün arızalarını kolaylıkla tamir edebilir. Bakım işlemleriyle, kış aylarında kombiniz daha iyi çalışacaktır. Doğalgaz ile çalışan bu cihazların arızalı kullanılması can ve mal kaybına neden olabilir. Kombinin ısınması, su damlatması veya tuhaf sesler çıkarması, kombi tamirinin zorunlu hale geldiğini gösteren durumlardır. Bu gibi durumlarda kombileri kullanmamanız gerekir. Beyaz eşya kategorisindeki seçeneklerde de durum aynıdır. Bozuk veya arızalı cihazlar kullanılmamalıdır. En kısa zamanda servise haber ederek gerekli tamir işlemi gerçekleştirilmelidir.Servis Çağrı Merkezi

* Çağrı Merkezini Arayın

* Arıza Kaydı Bırakın

* Mobil Ekibimiz Gelsin

* Arızanızı Tespit Etsin

* Maliyeti Hesaplansın

* Onayınız Alınsın

* Yerinde Onarım

* 1 Yıl Parça Garantisi
info@samsunservismerkezi.com - 0362 233 55 30
Samsunservismerkezi.com © All Rights Reserved. Designed by EOzturk.com


İçeriğe dön