Arçelik - Samsun Servis Merkezi Beyaz Eşya, Kombi Klima Servisi

İçeriğe git
Samsun Servis Merkezi
"Beyaz Eşya, Kombi, Klima Servisi"
Samsun Özel Servisi


Samsun Arçelik Şofben Servisi

* Sadece doğalgazlı şofbenler için servis vermekteyiz.

Doğalgaz veya LPG ile çalışan şofbenler, istediğiniz zaman sıcak su elde etmenizi sağlar. Farklı modelleri bulunan şofbenler, beyaz eşya devi Arçelik’in farkı ile piyasaya sürülmüştür. Özellikle kış aylarında çok sık kullanılan şofbenlerinizde herhangi bir sorun yaşadığınız zaman Samsun Arçelik şofben servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bunun için bizi aramanız yeterlidir.

Evlerde, otellerde, işyerlerinde sıcak su elde etmek için kullanılan şofbenler, gazlı ve elektrikli olabilmektedir. Şofbenlerin performansının yüksek olmasını sağlamak için öncelikle doğru şekilde monte edilmeleri gerekmektedir. Bu konuda Samsun Arçelik şofben servisi hizmetlerimize sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Keşif çalışması yapan ekibimiz, şofbenin monte edileceği yeri önceden belirler ve sonrasında monte işlemine başlar. Arçelik marka şofbenlerinizin monte işlemi bittikten sonra çalışır vaziyette sizlere teslim edilir.

Donanımlı ekipmanlarımız ve tecrübeli elemanlarımız ile sizlere en iyi hizmetleri sunmayı amaçlayan firmamız, şofbenlerinizde meydana gelen her türlü arızayı en kısa sürede tamir etmektedir. Siz değerli müşterilerini memnun etmek için elinden geleni yapan firmamız, teknoloji ile beraber hem kendini hem de hizmet ağını geliştirmektedir.

Samsun Arçelik Şofben Servisimizi Hemen Arayın

Gezici servis araçlarımız ile yerinde tamir hizmetleri de veriyoruz. Bu sayede vakit kaybetmeden sorun giderilerek sıkıntı yaşamanız engellenmektedir. Konusunda deneyimli olan ekibimiz, firmamızı aradığınız anda yola çıkarak adresinize en kısa sürede ulaşır. Teknolojik ekipmanlar ile servis hizmetlerine başlanarak montaj, tamir ve bakım hizmetleri verilir. Sizlerde profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.Servis Çağrı Merkezi

* Çağrı Merkezini Arayın

* Arıza Kaydı Bırakın

* Mobil Ekibimiz Gelsin

* Arızanızı Tespit Etsin

* Maliyeti Hesaplansın

* Onayınız Alınsın

* Yerinde Onarım

* 1 Yıl Parça Garantisi
info@samsunservismerkezi.com - 0362 233 55 30
Samsunservismerkezi.com © All Rights Reserved. Designed by EOzturk.com


İçeriğe dön