Baymak - Samsun Servis Merkezi Beyaz Eşya, Kombi Klima Servisi

İçeriğe git
Samsun Servis Merkezi
"Beyaz Eşya, Kombi, Klima Servisi"
Samsun Özel Servisi


Samsun Baymak Şofben Servisi

* Sadece doğalgazlı şofbenler için servis vermekteyiz.

Beyaz eşyalar kullanım esnasında aniden bozulabilmekte ya da anlaşılmayan bir arızaya geçebilmektedir. Teknik arızalar alanında uzmanlaşmış çalışan kadrosu ile müşterilerine hizmet veren Samsun Baymak Şofben Servisi, teknik arızlara ek olarak, her türlü periyodik bakımlar, montaj hizmetleri de sunmaktadır.

Şofben servisi konusunda her türlü teknolojik gelişmeyi yakından takip eden Samsun Baymak Şofben Servisi ekibi, müşterilerine satış sonrası destek konusunda da kusursuz hizmet vermek adına, çalışmalarını önemsemektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan teknik ekip çalışanlarına ister müşteri hizmet numaralarından, ister internet üzerinden online servis formu doldurarak ulaşma şansına sahipsiniz.

Modern teknolojinin sunduğu imkanlar doğrultusunda teknik ekip sorunu anında tespit ederek, mümkün olduğunca yerinde arız ya da bakımı gerçekleştirmektedir. Şofben servisi dışında; kombi, kazan, klima, brülör ve hidrofor gibi Baymak markası adı altında yer alan tüm ürünlerde yetkili servis hizmeti sunmaktadır. Arıza tespiti esnasında değişmesi gereken tüm parçalar orjinal Baymak parçaları ile müşteri bilgilendirilerek, değiştirilmektedir. Her türlü servis sağlanan hizmetler firma garantisi altında gerçekleştirilmektedir.

Samsun Baymak Şofben Servisi 7/24 Hizmet Hattımız

Kaliteli hizmet anlayışı ile satış sonrası destek konusunda da kusursuz hizmet sunmayı amaçlayan firma, müşterisini mağdur etmeden, ürün kalitesini ön plana çıkararak, hizmet standartlarını oluşturmaktadır. Bölge bölge ayrılan teknik destek birimleri, en kısa sürede müşterisinin sorununu çözebilmek adına, 7/24 geri bildirim yapmaya özen göstermektedir. Arıza - montaj - demontaj - onarım - parça değişimi - bakım gibi her türlü hizmet en kısa sürede gerçekleştirilmektedir.Servis Çağrı Merkezi

* Çağrı Merkezini Arayın

* Arıza Kaydı Bırakın

* Mobil Ekibimiz Gelsin

* Arızanızı Tespit Etsin

* Maliyeti Hesaplansın

* Onayınız Alınsın

* Yerinde Onarım

* 1 Yıl Parça Garantisi
info@samsunservismerkezi.com - 0362 233 55 30
Samsunservismerkezi.com © All Rights Reserved. Designed by EOzturk.com


İçeriğe dön