Beko - Samsun Servis Merkezi Beyaz Eşya, Kombi Klima Servisi

İçeriğe git
Samsun Servis Merkezi
"Beyaz Eşya, Kombi, Klima Servisi"
Samsun Özel Servisi
Samsun Beko Ankastre Servisi

Kombi, beyaz eşya ve benzeri eşyaların hayatımızdaki yeri bambaşkadır. Kış aylarında kombiler, sobaların yerini aldı. Bu gün bütün mekanlar kombisiz ısınmıyor. Bu nedenle, kış aylarına girmeden kombi bakımının pratik bir şekilde yapılması en önemli konu olarak değerlendirilmektedir. Kombi bakım işlemleri için, firma elemanlarımızın etkili çalışmaları, kış boyunca problemsiz bir şekilde ısınmanızı sağlayacaktır.

Yeni Çalışma Seçeneklerini Tercih Ediyoruz

Servis hizmetlerinde, müşteri memnuniyeti, garantili çözüm ve parça desteği, kurumsal kimlik anlayışı ile çözüm üreten Samsun Beko ankastre servisi firmamızın en önemli çalışma tekniğidir. Teknik servis hizmetleri kategorisinde istediğiniz hizmet çözümlerini, kısa zamanda gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Konusunda çözüm üretmeye devam eden firmamız, bu konuda profesyonel hizmet seçeneklerini sunmaya devam etmektedir.

Her Mevsim Aynı Hizmet Kalitesini Sunuyoruz

Hizmette en önemli konu olan ‘bütün hava koşullarında aynı performansla hizmet’ firma olarak çalışma prensibimizdir. Sektöründe garantili ve güvenilir sistemle çalışan ekibimiz, gerekli sertifika seçeneklerine sahiptir. Sertifikalı hizmet anlayışını her zaman için tercih eden firma ekibimiz, işinin uzmanı olan kişileri kadroya alarak, en iyi çalışma ekibini bir araya getirmiştir. Hizmette kaliteyi tercih edenler, bu konuda profesyonel ekibimizi tercih edebilir. Kombilerde ve beyaz eşyalarda gerekli bakım, onarım ve tamirat işlemleri, konusunda profesyonel olan elemanlarımızla sorunsuz bir şekilde çözümlenmeye devam etmektedir. Mevsimsel sınırlama olmadan, mesai anlayışı dışında, özverili ve kaliteli servis hizmetleri için firmamızın müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.Servis Çağrı Merkezi

* Çağrı Merkezini Arayın

* Arıza Kaydı Bırakın

* Mobil Ekibimiz Gelsin

* Arızanızı Tespit Etsin

* Maliyeti Hesaplansın

* Onayınız Alınsın

* Yerinde Onarım

* 1 Yıl Parça Garantisi
info@samsunservismerkezi.com - 0362 233 55 30
Samsunservismerkezi.com © All Rights Reserved. Designed by EOzturk.com


İçeriğe dön