Beko - Samsun Servis Merkezi Beyaz Eşya, Kombi Klima Servisi

İçeriğe git
Samsun Servis Merkezi
"Beyaz Eşya, Kombi, Klima Servisi"
Samsun Özel Servisi


Samsun Beko Klima Servisi

Kaliteli ve doğru servis hizmetleri sağlamak amacı ile kurulan firmamız, Samsun Beko klima servisi hizmetleri ile bu amacına kısa sürede ulaşmayı başarmıştır. Profesyonel ekibi ve teknolojik ekipmanları ile sektörün öncü ismi olarak daima en çok tercih edilen servis olmuştur.

Sektörde Bir Numara Hizmetler

En kaliteli Samsun Beko klima servisi hizmetlerini vermek için sektörün en deneyimli ve bilgili personellerimizi bünyemizde çalıştırıyoruz. Sizlerde bu kaliteli hizmetlerin ayrıcalığını yaşamak isterseniz, Samsun Beko klima servisimizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Klimaların ilk alındığı zaman montaj işlemleri çok önemlidir. En doğru yere monte dilemeyen klimalar, düşük performans ve verim ile yüksek fatura ödemenize neden olur. Bu konuda titiz bir çalışma yürüten ekibimiz, ön keşif çalışması ile klimaların monte edileceği yer belirlenir ve montajı gerçekleştirilir.

Monte işlemlerinin ardından, düzenli olarak kullanılan klimaların senede en az bir kere bakım ihtiyacı olmaktadır. Bu konuda da firmamıza güvenebilirsiniz. Klimalarınızın bakımlarını özenli ve titiz bir şekilde yaparak performanslarının artmasını sağlıyoruz.

Tamir ve Yedek Parça Değişim

Samsun Beko klima servisimiz her konuda olduğu gibi tamir ve yedek parça değişiminde de üstün performans göstermektedir. Yaşanan arızalar için anında adresinize ulaşarak sorunu belirler ve tamir işlemlerini gerçekleştirir. Bu aşamada yedek parça değişimi gerektiği zaman sizlerin de bilgisi dahilinde orijinal yedek parça değişimi yaparak klimalarınızın performansını daha da artırır. Bu konuda ekibimiz son derece başarılıdır.Servis Çağrı Merkezi

* Çağrı Merkezini Arayın

* Arıza Kaydı Bırakın

* Mobil Ekibimiz Gelsin

* Arızanızı Tespit Etsin

* Maliyeti Hesaplansın

* Onayınız Alınsın

* Yerinde Onarım

* 1 Yıl Parça Garantisi
info@samsunservismerkezi.com - 0362 233 55 30
Samsunservismerkezi.com © All Rights Reserved. Designed by EOzturk.com


İçeriğe dön