Bosch - Samsun Servis Merkezi Beyaz Eşya, Kombi Klima Servisi

İçeriğe git
Samsun Servis Merkezi
"Beyaz Eşya, Kombi, Klima Servisi"
Samsun Özel Servisi
Samsun Bosch Beyaz Eşya Servisi

Gelişmekte olan teknoloji insan hayatının her alanına direkt olarak etki ediyor ve insan yaşamını kolaylaştırıyor. Bu anlamda üretilen son model mutfak ürünleri de evlerdeki yerlerini alıyor ve özellikle ev hanımlarının işlerini son derece kolaylaştırıyor. Bu beyaz eşya ürünleri gerek şık görünümleri gerekse kullanım kolaylıkları gibi özelliklerden dolayı her mutfaktaki yerlerini almaktadır. Son model teknoloji ile üretilen bu beyaz eşyalarda herhangi bir arıza oluşması durumunda ise Samsun bosch beyaz eşya servisi olarak günün her saati müşterilerimizin hizmetinde bulunarak arıza durumunu kısa sürede ortadan kaldırmaktayız.

Servis Olarak Hizmetlerimiz

Samsun Bosch beyaz eşya servisi olarak her türlü beyaz eşyanın bakım, onarım, tamir ve monte işlerini profesyonel ekiplerimiz ile yapmaktayız. Beyaz eşyalarındaki arızaları bizlere bildiren müşterilerimiz ile müşteri temsilcilerimiz üzerinden iletişime geçerek onlar için en uygun saate randevu alarak müşterilerimizin evlerine veya iş yerlerine giderek arıza bulunan beyaz eşyayı inceleme altına alıyor ve sorunu kısa süre içinde çözüyoruz.

Profesyonel Ekiplerimiz Her Zaman Hizmetinizde

Beyaz eşya yetkili servisi olarak bosch marka bütün ürünlerin onarım, tamir ve parça değişim işlemlerini büyük bir ustalıkla yapmaktayız. Unutmayın ki beyaz eşyalarınızı daha uzun süre kullanabilmek için belli zamanlarda bakımlarını yaptırmanız gerekir. Beyaz eşyalar sadece bozuldukları zaman tamir edilmez. Bu yüzden belli sürelerde beyaz eşyalarınızın bakımlarını yaptırmak için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizden hizmet almak için iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz.Servis Çağrı Merkezi

* Çağrı Merkezini Arayın

* Arıza Kaydı Bırakın

* Mobil Ekibimiz Gelsin

* Arızanızı Tespit Etsin

* Maliyeti Hesaplansın

* Onayınız Alınsın

* Yerinde Onarım

* 1 Yıl Parça Garantisi
info@samsunservismerkezi.com - 0362 233 55 30
Samsunservismerkezi.com © All Rights Reserved. Designed by EOzturk.com


İçeriğe dön