Bosch - Samsun Servis Merkezi Beyaz Eşya, Kombi Klima Servisi

İçeriğe git
Samsun Servis Merkezi
"Beyaz Eşya, Kombi, Klima Servisi"
Samsun Özel Servisi


Samsun Bosch Şofben Servisi

* Sadece doğalgazlı şofbenler için servis vermekteyiz.

Elektrikli aletler içerisinde en çok kullanılanlardan birisi şofbenlerdir. Su ısıtmak amaçlı banyo ve mutfakta kullanılan bu ısıtıcılar hemen hemen çoğu evde bulunmaktadır. Genellikle elektrikle çalışan bu şofbenler bazı nedenlerden dolayı kullanıcısına zor durumda bırakabilmektedir. Elektrik ile ilgili veya su tesisatından kaynaklanabilen arızaları Samsun Bosch Şofben Servis ekiplerince tespit edilir ve kısa sürede kullanılır hale getirilir.

Elektrik ile çalışan şofbenler çoğu zaman ölümcül sonuçlara yol açabilen durumlar yaratabilir. Herhangi bir arızanın veya elektrik kaçağının göz ardı edilmemesi gerekmektedir. Şofben arızalarınızın giderilmesi için Samsun Bosch servisi olarak güvenilir ve garantili hizmet anlayışı ile her zaman destek olmaya devam etmekteyiz.

Şofben arızalarında kolaylıkla ulaşım sağlayacağınız müşteri destek hatlarından, arıza kayıtları özenle alınarak, deneyimli bilgi ve tecrübeye sahip profesyonel ekiplerimiz adresinize yönlendirilir. Arızanızın en kısa sürede giderilmesi için çaba sarf edilir. Firma olarak arızanın yerinde ve zamanında giderilmesi sağlanır. Bunun için teknolojinin sunduğu avantajlardan yararlanılarak, hizmet kalitesi ön planda tutulmaktadır. Samsun Bosch Şofben Servisi olarak özellikle önem verdiğimiz güler yüz ve güvenilir hizmet anlayışına sahip personelimiz ile ürün hakkındaki gerekli bilgiler verilmektedir.

Yanlış kullanım nedeni ile olabilecek arızalar ve olumsuzlukların yaşanmaması hakkında uyarılar yapılarak hizmet garantisi sunulmaktadır. Tecrübeli teknisyenlerimiz sayesinde şofbenlerinizin kullanım ömrünü biraz daha artırabilirsiniz. Servisimiz ile iletişime geçmek ve arıza kaydı bırakmak için iletişim adresinden bize ulaşabilirsiniz.Servis Çağrı Merkezi

* Çağrı Merkezini Arayın

* Arıza Kaydı Bırakın

* Mobil Ekibimiz Gelsin

* Arızanızı Tespit Etsin

* Maliyeti Hesaplansın

* Onayınız Alınsın

* Yerinde Onarım

* 1 Yıl Parça Garantisi
info@samsunservismerkezi.com - 0362 233 55 30
Samsunservismerkezi.com © All Rights Reserved. Designed by EOzturk.com


İçeriğe dön