Demirdöküm - Samsun Servis Merkezi Beyaz Eşya, Kombi Klima Servisi

İçeriğe git
Samsun Servis Merkezi
"Beyaz Eşya, Kombi, Klima Servisi"
Samsun Özel Servisi


Samsun Demirdöküm Şofben Servisi

* Sadece doğalgazlı şofbenler için servis vermekteyiz.

Günlük hayatımızda şofben oldukça sık kullandığımız ve büyük ölçüde işimizi kolaylaştıran bir ev eşyasıdır. Sık kullanıma bağlı olarak genellikle en sık arıza veren eşyalardan da biridir. Böyle bir durum ile karşılaştığınız da Samsun Demirdöküm Şofben Servisi size yardımcı olacaktır. Bu gibi durumlar da bazılarımız ne yazık ki servis çağırmak yerine, ara tamircilere başvuruyor. Bu durum ürününüzün ömrünü büyük ölçüde kısaltıyor.

Ara tamirciler yerine servise başvurmanız durumunda hem daha kaliteli malzeme kullanılacaktır hem de daha güvenilir ellere teslim etmiş olacaksınız. Sizin hiç uğraşmanıza ve yorulmanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken Samsun Demirdöküm şofben servisimiz ile iletişime geçmek olacaktır. Firmaya ait iletişim numaralarına web adresinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Servis gezici ekip olduğundan, kapınıza kadar gelir ve cihazınızı öncelikle eviniz de inceler. Eğer basit bir hatadan kaynaklı bir sorun ise ve hemen yapılabilecek bir arıza ise anında tamir işlemi gerçekleştirilir.

Sorun daha büyük ve önemli ise de gelen ekip ürününüzü daha profesyonel ekiplerin tamir edebilmesi için götürecek ve en kısa zamanda arızayı düzelterek geri getirecektir. Son derece işini bilen ve uzman bir ekip tarafından sorununuz çözüme kavuşturulmaya çalışılacaktır. Ayrıca ekip size cihazın bakımı ve doğru kullanımı ile de gerekli bilgiyi verecek ve arzu ederseniz düzenli bakımlarını da yapacaktır. Böylece hem cihazınızın ömrü uzayacak ve uzun yıllar kullanabilecek hem de mağdur olmayacaksınız.Servis Çağrı Merkezi

* Çağrı Merkezini Arayın

* Arıza Kaydı Bırakın

* Mobil Ekibimiz Gelsin

* Arızanızı Tespit Etsin

* Maliyeti Hesaplansın

* Onayınız Alınsın

* Yerinde Onarım

* 1 Yıl Parça Garantisi
info@samsunservismerkezi.com - 0362 233 55 30
Samsunservismerkezi.com © All Rights Reserved. Designed by EOzturk.com


İçeriğe dön