Demirdöküm - Samsun Servis Merkezi Beyaz Eşya, Kombi Klima Servisi

İçeriğe git
Samsun Servis Merkezi
"Beyaz Eşya, Kombi, Klima Servisi"
Samsun Özel Servisi


Samsun Demirdöküm Klima Servisi

Günümüzde ısınma – serinleme amacı ile her mevsim kullanma özelliği bulunan klimaların çok fazla tercih edilmesi ile servis hizmetlerine olan ihtiyaçta artmıştır. Bunu görerek siz değerli müşterilerimizin mağdur olmaması için Samsun Demirdöküm klima servisi hizmetlerimizi de bünyemize dâhil ederek her konuda yanınızda oluyoruz. Deneyimli çalışma ekibimiz ile her türlü sorunda daima yanınızda olmanın gururunu yaşıyoruz.

Klima hizmetlerimizde montaja çok önem veriyoruz. Klimayı ilk aldığınız zaman montajı çok önemlidir. Klimadan istediğiniz verimi alabilmeniz için en doğru yere montaj işleminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Montaj konusunda ön keşif çalışması yapan ekibimiz, klimanızın nereye monte edileceğini önceden belirler ve montaj işlemini de en iyi şekilde gerçekleştirir. Bu sayede klimalarınız daha yüksek performans ve verimle çalışarak istediğiniz ısı ya da serinliği kısa sürede sağlar. Ayrıca yüksek fatura ödeme sorunu da bu sayede çözülmüş olur.

Tamir – Bakım – Yedek Parça Hizmetleri

Samsun Demirdöküm klima servisi hizmetlerimiz kapsamında montaj işleminden sonra tamir, bakım, onarım ve yedek parça hizmetlerini de en iyi şekilde sunuyoruz. Klimaların yanlış kullanılması ya da teknik bir neden nedeni ile arıza vermesi durumunda, vakit kaybetmeden ekibimizi arayabilirsiniz.

Adresinize en hızlı şekilde ulaşan firmamız, sorunu tespit ederek tamir işlemini anında gerçekleştirir. Bunun dışında klimaların ömrünü uzatan bakım hizmeti de özenle yapılmaktadır. Yedek parça değişiminde ise orijinalliğimiz ile daima ön plandayız.Servis Çağrı Merkezi

* Çağrı Merkezini Arayın

* Arıza Kaydı Bırakın

* Mobil Ekibimiz Gelsin

* Arızanızı Tespit Etsin

* Maliyeti Hesaplansın

* Onayınız Alınsın

* Yerinde Onarım

* 1 Yıl Parça Garantisi
info@samsunservismerkezi.com - 0362 233 55 30
Samsunservismerkezi.com © All Rights Reserved. Designed by EOzturk.com


İçeriğe dön