Profilo - Samsun Servis Merkezi Beyaz Eşya, Kombi Klima Servisi

İçeriğe git
Samsun Servis Merkezi
"Beyaz Eşya, Kombi, Klima Servisi"
Samsun Özel Servisi
Samsun Profilo Beyaz Eşya Servisi

Uzun süredir dünya genelinde en çok tercih edilen beyaz eşya markası olan Profilo, ülkemizde de tercih edilen markaların başında geliyor. Yüksek ücretler vererek beyaz eşya sahibi olan tüketiciler, ödedikleri ücretin karşılığını en iyi şekilde almak ve ürünlerin yüksek performansa sahip olmasını isterler. Tam bu aşamada devreye giren Samsun Profilo beyaz eşya servisi firmamız, beyaz eşyalarınızın performansını artırmak için her türlü hizmeti sunuyor. Bizlere ve ekibimize bu konuda güven duyabilirsiniz.

Hızlı ve Profesyonel Çözümler

Günlük hayatın vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan beyaz eşyalar, sağladığı avantajlar ile büyük ilgi görmektedir. Özellikle bir dünya markası olan Profilo, ürettiği beyaz eşyaları ile teknolojiye meydan okuyor.

Beyaz eşyalar ne kadar kaliteli olsa da, bazen farklı nedenler ile arıza çıkarabilmektedir. Bu durumda Samsun Profilo beyaz eşya servisi hizmetlerimizden yararlanmanızı öneriyoruz. Her türlü arızaya profesyonel ve pratik çözümler sunarak sıkıntı yaşamanızı engelliyoruz.

7/24 Hizmet

Kesintisiz hizmet anlayışını benimseyen firmamız, beyaz eşyalarınızda yaşayacağınız her türlü sorunu anında çözüme kavuşturmaktadır. Bu nedenle arıza durumlarında firmamızın iletişim hatlarını arayarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Çağrı kaydını alan personellerimiz, en kısa sürede adresinize ulaşarak gerekli kontrolleri yapar ve arızayı belirler. Yerinde servis hizmetimiz ile arızanız adresinizde tamir edilerek ürününüz çalışır halde teslim edilir. Tamir dışında, beyaz eşya bakım ve orijinal yedek parça hizmetlerinde de kendimize son derece güveniyoruz.Servis Çağrı Merkezi

* Çağrı Merkezini Arayın

* Arıza Kaydı Bırakın

* Mobil Ekibimiz Gelsin

* Arızanızı Tespit Etsin

* Maliyeti Hesaplansın

* Onayınız Alınsın

* Yerinde Onarım

* 1 Yıl Parça Garantisi
info@samsunservismerkezi.com - 0362 233 55 30
Samsunservismerkezi.com © All Rights Reserved. Designed by EOzturk.com


İçeriğe dön