Profilo - Samsun Servis Merkezi Beyaz Eşya, Kombi Klima Servisi

İçeriğe git
Samsun Servis Merkezi
"Beyaz Eşya, Kombi, Klima Servisi"
Samsun Özel Servisi


Samsun Profilo Klima Servisi

Son dönemlerde ilgi çeken klimalar, yaz aylarında serinlemenizi ve kış aylarında ısınmanızı sağlar. Diğer ısınma ve serinleme yöntemlerine göre çok daha ekonomik olan Profilo klimalar, günümüzde en çok tercih edilen marka haline gelmiştir. Bunun bilincinde olan firmamız da Samsun Protherm kombi servisi hizmetlerini devreye sokarak her ihtiyacınızda yanınızda olmaktadır. Firmamızı 7 / 24 arayarak hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir ve ihtiyaçlarınız için çözüm sağlayabilirsiniz.

Hızlı Çözümler İle Kaliteli Kullanım

Büyük hayaller ile alınan klimalarıda, yanlış kullanım ya da teknik nedenler ile arızalar görülmektedir. Bu aşamada alanında uzman bir ekibe sahip olan ve Samsun Profilo klima servisi hizmetlerinde kalitesi ile dikkat çeken firmamızı arayabilirsiniz.

Aradığınız anda verilen adrese yola çıkan ekibimiz, adresinize gelerek cihazı kontrol eder. Sorun belirlenerek çözümü için çalışmalara başlanır. Kısa sürede tamir işlemi yapılır ve cihazının çalışır vaziyette ve ilk günkü verimi ile teslim edilir.

Tamir aşamasında parçanın değişmesi gerekir ise siz değerli müşterilerimizden onay aldıktan sonra orijinal yedek parça değişimi yapıyoruz. Bu sayede cihazın diğer aksamlarının da korunmasını sağlayarak uzun süre kullanımınıza yardımcı oluyoruz.

Profesyonel Bakım Hizmetleri

Klima servisi yalnızca tamir, onarım ve yedek parça değişiminden ibaret değildir. Samsun Profilo klima servisimiz bakım hizmetlerinde de öncü durumdadır. Klimalarınızın düzenli olarak her yıl bakımını yaptırmalısınız. Bu konuda deneyim sahibi olan ekibimiz, teknolojik ekipmanları ile en iyi hizmeti sunar.Servis Çağrı Merkezi

* Çağrı Merkezini Arayın

* Arıza Kaydı Bırakın

* Mobil Ekibimiz Gelsin

* Arızanızı Tespit Etsin

* Maliyeti Hesaplansın

* Onayınız Alınsın

* Yerinde Onarım

* 1 Yıl Parça Garantisi
info@samsunservismerkezi.com - 0362 233 55 30
Samsunservismerkezi.com © All Rights Reserved. Designed by EOzturk.com


İçeriğe dön