Wiessmann - Samsun Servis Merkezi Beyaz Eşya, Kombi Klima Servisi

İçeriğe git
Samsun Servis Merkezi
"Beyaz Eşya, Kombi, Klima Servisi"
Samsun Özel Servisi


Samsun Wiessmann Kombi Servisi

Sektöründe söz sahibi olan firmamız, yılın her gününde, bütün hava koşullarında, aynı etkili performans seçenekleriyle hareket etmeye devam etmektedir. Güncel hizmet anlayışını kolay ve etkili bir şekilde çözümlemeye devam eden Samsun Wiesmann kombi servisi elemanlarımız, kısa zamanda iş teslimatı gerçekleştirerek, profesyonel hizmet anlayışını gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Bakım İşlemlerini İhmal Etmeyin

Kış aylarını huzurlu ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek için kombilerinizi önceden bakıma tabi tutmanız gerekir. Kombilerinizin bakıma ihtiyacı varsa ihmal etmemeniz gerekir. Beyaz eşya bakım işlemleriyle, beyaz eşyalarınız performans kategorisinde daha kaliteli sonuçlar verecektir. Hayatımızı kolaylaştıran beyaz eşya ve kombi seçenekleri, etkili servis hizmetleriyle daha kullanışlı hale gelebilmektedir. Bunun için işin uzmanı çalışanlarımız, parça destekli etkili ve pratik servis hizmeti sunmaktadır.

Servis Hizmeti Her Zaman Gerekir

Müşteri hizmetleri kategorisinde 7/24 çözüm yöntemi ile servis hizmetini gerçekleştirmeye devam eden firma elemanlarımız, hizmette kaliteli çözüm yöntemlerini çalışma prensibi haline getirmiştir. Adres bilgilerini alan firma elemanlarımız, en uygun zamanınızda servis işlemini gerçekleştirmektedir. Ev sahibinin onayı ile parça montajı gerçekleştiren firmamız, yine ev sahibinin onayı ile bakım işlemini gerçekleştirmektedir.

Güncel, etkili ve pratik çözüm yöntemleri kategorisinde, yeni çıkan beyaz eşya ve kombi cihazlarını da en iyi şekilde bakıma tabi tutan firmamız, dört mevsim çözüm üretmeye devam etmektedir. Hizmette her zaman kaliteyi tercih eden şirketimiz, kurumsal kimlik anlayışı ile garantili hizmet sunmaktadır. Takım anlayışı ile hareket eden çalışanlarımız, konusunda deneyimli olan sertifikalı elemanlardan meydana gelmektedir.Servis Çağrı Merkezi

* Çağrı Merkezini Arayın

* Arıza Kaydı Bırakın

* Mobil Ekibimiz Gelsin

* Arızanızı Tespit Etsin

* Maliyeti Hesaplansın

* Onayınız Alınsın

* Yerinde Onarım

* 1 Yıl Parça Garantisi
info@samsunservismerkezi.com - 0362 233 55 30
Samsunservismerkezi.com © All Rights Reserved. Designed by EOzturk.com


İçeriğe dön